Kontakt oss for prisforespørsler, support eller en hyggelig prat. Vi er her for å hjelpe deg i en grafisk hverdag.


    Merkur Grafisk AS
    Org nr.: 827 112 372
    Stanseveien 9, 0975 Oslo Norge
    post@merkurgrafisk.no
    Tlf: 23 33 92 00

    Kontaktpersoner
    Prisforespørsel
    Kontakt regnskap

    Kontaktpersoner

    NavnEpostTelefonAvdelingStilling
    Kjetil Sjøengkjetil@merkurgrafisk.no902 50 755Administrasjon/SalgDaglig leder
    Sissel Finstadsissel@merkurgruppen.no922 832 00Merkur GruppenRegnskap
    Lars Petter Riisalars.r@merkurgrafisk.no952 749 98ProduksjonProduksjonssjef
    Lars Jacobsenlars.j@merkurgrafisk.no913 448 11Administrasjon/ITLeder produksjonsflyt og automatisering
    Atle Vestliatle@merkurgrafisk.no918 358 81SalgSalg/Kalkulatør
    Cato Solvangcato@merkurgrafisk.no910 035 59SalgSalg/Prosjektansvarlig
    Frode Østbyefrode@merkurgrafisk.no970 318 52SalgSalg/Prosjektansvarlig
    Ole Morten Høksnesole.morten@merkurgrafisk.no922 277 04SalgLeder/salgsansvarlig Design
    Terje Andersenterje@merkurgrafisk.no908 936 93SalgSalg/Prosjektansvarlig
    Jarle Storødegårdjarle@merkurgrafisk.no412 762 08Design/WebLeder W2P - WWW - SoMe
    Hanne Ulfsryggenhanne@merkurgrafisk.no941 40 720DesignMediegrafiker
    Hilde Brindishilde@merkurgrafisk.no941 35 160DesignMediegrafiker
    Torunn Finnsentorunn@merkurgrafisk.no976 81 863DesignMediegrafiker
    Jarle Sørvikjarle.sorvik@merkurgrafisk.no920 604 35ExpressAvdelingsleder
    André Sørvikandre@merkurgrafisk.no934 221 23ExpressProduksjonsleder
    Lars Hagenlars.h@merkurgrafisk.no902 656 31ExpressFørtrykk
    Erik Morenerik@merkurgrafisk.no911 690 55Førtrykk/CTPFørtrykk
    Morten Johansenmorten@merkurgrafisk.no908 152 63Førtrykk/CTPFørtrykk
    Damir Zeljkovicdamir@merkurgrafisk.no951 167 08OffsetAvdelingsleder